Hakkımızda - DurBuldum internetin Alışveriş Dünyası
Hakkımızda

HAKKIMIZDA

 

2009 Yılında kurulan Roy Crystal işletme faaliyetlerine 2011 yılında Durbuldum.com İnternet sitesini yayına açarak devam etmiştir.

E-ticaret sektörüne ilk atılan mağazalardan biri olan Dur Buldum geçmişten bu güne kapanan birçok firmaya rağmen 10 yıldan fazla süredir faaliyetlerine devam etmekte ve Bayilik sistemi sayesinde her geçen gün daha da büyümektedir.

Durbuldum, gerek yurt dışından ithal etmiş olduğu, gerekse yurt içindeki kendi atölyelerinde imalatını  yaptırdığı binlerce ürünü en uygun  fiyata  müşterilerine sunmaktadır.

2013 yılından itibaren ürün gamını daha da çeşitlendiren durbuldum.com , hediyelik eşyadan pratik ev aletlerine,  dekoratif ürünlerden pet shop ürünlerine, kişisel bakım ürünlerinden bebek ve çocuk ürünlerine, elektronik ürünlerden oto-motor-bisiklet aksesuar ürünlerine, spor ürünlerinden ev bahçe ofis ve mutfak ürünlerine kadar, binlerce çeşit ürünü müşterilerine sunmaktadır.

Sizin de arayıp  bulamadığınız her ne varsa sitemizin sayfalarında gezinirken Dur Buldum!  diyeceğinizden hiç şüphemiz yok.

Keyifli alışverişler dileriz