Satış Sistemi - DurBuldum internetin Alışveriş Dünyası
Satış Sistemi
 

Durbuldum nedir ?

Durbuldum, bir online eTicaret ve Fırsat sitesidir. Durbuldum.com, üyelerine en uygun fiyatlar ile hazırlanan, teklifleri daha önce hiç görülmemiş çok özel fiyatlarla tanıtmak amacıyla kurulmuştur.

Durbuldum nasıl çalışır ?

Durbuldum, üyelikle çalışan bir online eTicaret ve Fırsat sitesidir, Durbuldum, tekliflerini önceden sizler için planlayarak en uygun tarihlerde avantajlı bir şekilde üyelerine sunmaktadır.  

Durbuldum’e nasıl üye olurum ?

Durbuldum’e üye olmak çok kolay aktif olarak kullandığınız mail adresiniz veya facebook connect bağlantısı ile anında üye olabilirsiz. Durbuldum, üyeliği tamamen ücretsizdir.

Durbuldum tekliflerini nasıl satın alabilirim ?

 Güvenli Ödeme (SSL-256bit Güvenlik Serfitikası) sayfasında Kredi Kartınızla ya da Havale ile Güvenli bir şekilde ödemenizi yapabilirsiniz.

Durbuldum Kredi Kartı Kullanmıyorum nasıl satın alabilirim ?

Durbuldum olarak Kredi Kartı kullanmayan üyelerimize satın alma sayfasında  Havale ile ödeme seçeneğini seçerek bildirdiğimiz hesap numaralarından birisine 2 gün içinde yapmanız gerekmektedir.

Durbuldum Teklifini satın aldım şimdi ne yapacağım ?

Satın alma işleminiz başarılı bir şekilde gerçekleştirdikten sonra, e-mail adresinize gönderilen sipariş detaylarınız almış olduğunuz ürün/fırsatlar ile bilgilendirme alırsınız.

Durbuldum güvenlimidir ?

Durbuldum.com internet sitesi, 11 seneye aşkın gelişmiş son teknolojiler ile kodlanmış ve güvenlik önlemleri alınmıştır. Ödeme sayfasında Kredi Kartı bilgileriniz aracısız olarak bağlı olduğumuz bankalara en yüksek SSL güvenlik sertifikaları ile iletilmektedir.

Durbuldum' den aldığım teklifi İade veya iptal edebilirmiyim ?

Satın almış olduğunuz Shop ürünlerinde tarafınıza teslim edilen kargo orjinal Paket ve ambalajı ile  geri gönderdiğiniz takdirde kargo bedeli bakiyenizden kesilerek iade işlemi yapılmaktadır.

Kargo açıldıktan sonra ürün arızalı veya yanlış ürün ise karşı ödemeli olarak tarafımıza göndermeniz yeterlidir aynı ürün için tekrar kargo ödemesi yapmazsınız.

Satın almış olduğunuz Hizmet Fırsatlarında 7 gün içinde cayma hakkınız bulunmakla beraber iade işleminiz kredi kartınıza 3-5iş günü içinde iade edilmektedir.

Tüketici satın alma işlemini tamamladığında bu şartlarıda peşinen kabul etmiş sayılır.