Sık Sorulan Sorular - DurBuldum internetin Alışveriş Dünyası
Sık Sorulan Sorular
Ödeme İşlemleri
Yardım almak istediğiniz sitemizle ilgili herhangi bir konuda öneri ve/veya görüşleriniz için 554 968 28 77 numaralı ofis telefonumuzdan yada info@durbuldum.com adresimize e-mail göndererek çalışma saatlerimizde (hafta içi 9:00-18:00 ile cumartesi 9:00-15:00) bizlere ulaşabilirsiniz. Maillerinize en kısa sürede cevap verilecektir. Ödeme işlemleri Ödeme işlemlerinizi Tüm kredi kartları, hesap kartları ve havale/Eft ödeme seçenekleriyle gerçekleştirebilirsiniz. Tüm master ve visa kartları geçerlidir. siparişlerinizde tek çekim yapılmaktadır. Taksit seçeneklerindeki farkları ücretlerimize yansıtmak istemediğimizden dolayı tek çekim yapılmaktadır.
Ürün İade İşlemleri
Yardım almak istediğiniz sitemizle ilgili herhangi bir konuda öneri ve/veya görüşleriniz için 0554 968 28 77 numaralı ofis telefonumuzdan yada info@durbuldum.com adresimize e-mail göndererek çalışma saatlerimizde (hafta içi 9:00-18:00 ile cumartesi 9:00-15:00) bizlere ulaşabilirsiniz. Maillerinize en kısa sürede cevap verilecektir. Ürünü iade etmek istiyorum, ancak ne yapmam gerekiyor? Sizlere ulaştırdığımız ürünü, iade talebiniz olduğu taktirde sipariş tarihinden itibaren 7 (yedi) gün içerisinde bizlere kargo ile geri gönderebilirsiniz. Geri gönderimlerde hasarsız ve kutusuyla birlikte olması şartı aranan ürünlerimizin faturası da kargo paketine aynen dahil edilmelidir. İadeleriniz ödeme şeklinize göre sizlere iade edilecektir. Kredi kartlarında iade ödemeleri satın alınan kredi kartına iade edilir. Bankanın işlem sırasına göre de 1/2 iş günü sürmektedir. yanlış ürün gönderimi yapılmış ise ücret alıcı olacak şekilde gönderebilirsiniz. Görsel ,açıklama ve ölçülerin aynısi ise gönderici ödemeli ürünü göndermeniz gerekmektedir. Eğer tahsil edilmemişse kargo bedeli tutardan düşülerek ürün ücreti iade edilebilir ödmee metedunuza. Kargo tarafından hasara uğramış ürünlerin alıcı tarafından teslim tutanağı olmaması durumunda iade yada değişim kabul edilmemektedir.
Satış Sonrası İşlemler
Yardım almak istediğiniz sitemizle ilgili herhangi bir konuda öneri ve/veya görüşleriniz için 0554 968 28 77 numaralı ofis telefonumuzdan yada info@durbuldum.com adresimize e-mail göndererek çalışma saatlerimizde (hafta içi 9:00-18:00 ile cumartesi 9:00-15:00) bizlere ulaşabilirsiniz. Maillerinize en kısa sürede cevap verilecektir.
Nasıl Ürün Alırım
Yardım almak istediğiniz sitemizle ilgili herhangi bir konuda öneri ve/veya görüşleriniz için 0554 968 28 77 numaralı ofis telefonumuzdan yada info@durbuldum.com adresimize e-mail göndererek çalışma saatlerimizde (hafta içi 9:00-18:00 ile cumartesi 9:00-15:00) bizlere ulaşabilirsiniz. Maillerinize en kısa sürede cevap verilecektir. Nasıl ürün alırım? Beğendiğiniz ürün görselinin yanında yer alan (aşağıda ki resimde temsili bulunan) ilgilendiğiniz ürüne ait hemen satın al bağlantısına tıklayarak kişisel bilgilerinize yönelik detay ve ulaştıma için adresinizi girdikten sonra ürün ödeme işlemlerinden ödeme çeşidini belirleyerek ürün alabilirsiniz. Tüm kredi, hesap kartları ve havale ile satın alabilirsiniz.